• HDWS.cz
  • HDWS.cz
HDWS.cz1 HDWS.cz2

OBECNÉ INFORMACE HDWS.CZ

ÚPRAVA POVRCHU VYSOKOTLAKÝM PAPRSKEM VODY

Úprava vodním paprskem s vysokým tlakem umožňuje v krátké době ošetření povrchu, který následně zůstane jako před první úpravou. Zároveň je podklad optimálně připraven pro další úpravy - bez použití chemických látek nebo zbytků materiálu.

 

Čištění a obnova povrchu se provádí v jednom kroku s minimálními náklady na likvidaci. To je velký rozdíl oproti běžným metodám pískování, které jsou velmi znečišťující a obsahují škodlivé látky. Z ekologických důvodů a kvůli vysokým nákladům na likvidaci znečištěného tryskacího materiálu je pískování celosvětově stále častěji nahrazováno technologií ultravysokotlakého vodního paprsku.

 

Vysokotlaké vodní paprsky vytvářejí pouze extrémně nízké rázové síly, a proto lze vrstvy odstraňovat cíleně, aniž by došlo k porušení materiálů podkladu. Poškození konstrukcí je rovněž vyloučeno a nejsou zde žádné zbytky tryskacích prostředků. Tím se tato technika liší od pískování, kdy zbytky na ošetřených plochách nejsou pouhým okem viditelné. Výsledkem jsou oblasti s defektními povlaky, což je u naší techniky vyloučeno.

 

Nevznikají žádné plyny ani struska a při aplikaci se nepoužívají žádné chemické ani abrazivní přísady. Tím se sníží množství likvidovaného materiálu na minimum a dosáhne se přesvědčivého výsledku:

  • Vysoce kvalitní čištění!
  • Vysoká účinnost i v těžko přístupných oblastech!
  • Vysoká úroveň ochrany uživatelů a životního prostředí!

!Cena od 25000 Kč / auto (přesná kalkulace bude provedena po konzultaci a zjištění rozsahu práce)!

HDWS s.r.o

Ceskobudejovicka 79
CZ-38241 Kaplice

+420 606 810 853 📱 +43 664 42 60 422


🇨🇿 www.hdws.cz (čeština)

🇦🇹 www.hdws.at (deutsch)


Poslední změna: 15.02.2023

(L:211-Det21/K:202105) / lc:1031 / cp:1252 | © superweb.at/v17